ARTGLASS

Firma Artglass produkuje ekrany szklane lub inaczej panele szklane do kuchni i łazienek, szkło barwione do mebli, szkło  czyste i hartowane, szkło malowane w kolorach Rall oraz lustra. Artglass od 16 lat, z sukcesem prowadzi działalność na rynku meblowym i budowlanym. Dominującą gałęzią naszej działalnośći jest zaopatrzenie przemysłu meblowego w szkło i szklane elementy meblowe.

Nowością jest szkło barwione, inaczej drukowane, które ma wiele zastosowań w branży meblowej i wnętrzarskiej. Można je montować w meblach, drzwiach oraz aktualnie jako bardzo modne panele kuchenne. Metoda druku polega na nanoszeniu dowolnej grafiki za pomocą maszyny drukarskiej, utrwaleniu UV i zabezpieczeniu przed wilgocią. Cała sztuka polega na dokładnym przygotowaniu podłoża; jest to najważniejszy element cyklu produkcyjnego.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szklane ekrany kuchenne, które stanowią ciekawy element dekoracyjny ściany pomiędzy szafkami. W nowoczesnych kuchniach największą popularnością cieszą się panele szklane ze wzorami modernistycznymi zaś klasyczne kuchnie świetnie prezentują sie gdy panel kuchenny jest zdobiony owocami lub ciekawymi widokami.
Montaż ekranu polega na przyklejeniu go do ściany, kafelek. Aby wzór nie był transparentny, ekran zabezpieczany jest od tyłu dodatkowym białym podkładem. Oprócz wykonywaniea paneli i ekranów kuchennych  malujemy tez szkło jednolitym kolorem z palety RALL. Ekran taki oprócz tego, że jest wizualnie atrakcyjny, jest także praktyczny – chroni powierzchnie przed zabrudzeniami i pozwala na łatwe utrzymanie w czystości.
Firma Artglass oferuje szeroką paletę kolorów szkła, które zdobione są
w tylu wzorach, ile podpowiada wyobraźnia. Obecna technologia, w jakiej
produkuje Artglass, pozwala tworzyć niemal szklane dzieła sztuki.
Oferta obejmuje całościową obróbkę szkła: cięcie, szlifowanie, polerowanie,wiercenie, hartowanie, malowanie natryskiem, jak i sitodrukiem.
Technologię dobiera się w zależności od zapotrzebowania i określonych
technicznie warunków, jakie ma spełnić finalny produkt. Specjalizacją
firmy są wizualizacje  z wykorzystaniem ogromnej
bazy wzorów, która ciągle jest rozszerzana.


Realizujemy również zlecenia indywidualne na podstawie projektu  przysłanego przez klienta.

Zapraszając do współpracy gorąco pozdrawiamy.

Właściciel i pracownicy firmy ArtglassSTART     O NAS     PRODUKTY     WIZUALIZACJE     LINKI     KONTAKT